ostatnie lata w Krakowie nastawione na modernizacje i rozwój

Wśród licznych stolic województw w Polsce, Kraków wybija się nie tylko w obszarze sztuki i akademickim, ale również na licznych innych polach. Staje się regionem otwartym do życia. Przekształcenia, które dokonały się w mieście w ostatnich latach sprawiają, że Kraków rzeczywiście pnie się w górę.
Pomocne zmiany w Krakowie.
Co niezłego stworzono w trakcie niedawnego czasu? Ilość zmian i nowości inwestycyjnych jest spora. Mocno wsparły rząd w tym aspekcie dotacje EU, z których miasto niemało korzysta. Dynamiczne działanie w zakresie zdobywania dotacji spowodowały, że małopolska uzupełniła się o następne drogi, ekologiczne pojazdy w taborze trasportu miejskiego, i ciekawe miejsca użyteczności publicznej.
Niemałe zmiany nie są widoczne dla zwykłego mieszkańca. Nie znaczy to natomiast, że nie funkcjonują. Zwykle pomijamy fakty, które nie są bezpośrednio z naszymi potrzebami połączone. Typowemu mieszkańcowi Krakowa zdaje się, że w mieście zbyt mało się robi. Podczas gdy miasto rozrasta się z każdym rokiem. Programy naprawcze w obszarze zarządzania odpadami, tworzeniu i unowocześnianiu siatki kanalizacyjnej, stawianie filtrów akustycznych to jedynie część zmian, jakie pozwalają mieszkańcom lepiej i wygodniej funkcjonować. Kraków rozwija się też w zakresie możliwości konferencyjnych. Potencjał miasta idzie w górę dzięki takim inwestycjom jak: centrum konferencyjne ICE czy rewitalizacja Huty. takie nowości zachęcają gości z innych miast do przyjazdu.
Zapoczątkowane przez radnych akcje nie obejmują tylko ścisłego centrum Krakowa, ale również są połączone z całym regionem. Dlatego zamiast uskarżać się tylko dostrzec innowacje w które obrósł Kraków.
Przyszłe lata – o ile uda się utrzymania szybkości innowacji – pozwolą Krakowowi zostać zachwycającą stolicą małopolski.
rozwój Krakowa